"Zakochani po uszy". Asia na zdjęciu w sukni ślubnej i z córeczką! Duży przeskok czasowy w serialu! [CO SIĘ WYDARZY]

Kolejne odcinki "Zakochanych po uszy" nieźle nas zaskoczą! Czeka nas duży przeskok czasowy - będziemy teraz obserwować perypetie bohaterów kilka miesięcy później! Zobaczymy ślub, dzieci, porody... Sprawdźcie sami!

Multimedia

"Zakochani po uszy" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W serialu "Zakochani po uszy" nie ma nudy! Sylwia (Kamila Kamińska) zgłosiła się do więzienia i jest w ciąży! Z kolei Sonia (Pola Błasik) poznała prawdę o Tymonie (Patryk Pniewski) i chce usunąć ciążę. Na szczęście Asia (Katarzyna Grabowska) i Piotr (Michał Meyer) są szczęśliwi.

Asia i Piotr spotykają ciężarną Sylwią podczas badania! Sonia zdecydowała się usunąć ciążę?Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Jednak dopiero nadchodzące odcinki przyniosą nam sporo emocji! W 220. odcinku serialu okaże się, że minęło kilka miesięcy - Asia i Piotr mają już pięciomiesięczną córeczkę, Patrycję i szykują się do ślubu, który odbędzie się właśnie w tym odcinku. Z kolei Sylwia jest w więzieniu dla matek i zacznie rodzić, a Tomek (Dariusz Wieteska) jest po operacji!

Katarzyna Grabowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest ubrana w suknię ślubną i pokazuje swoją serialową córkę. Tak zapowiada nowe odcinki:

3 aktorki na wykończeniu :) to nie były łatwe sierpniowe dni ! ;) Ale jakie fajne ! Zobaczcie efekty od jutra na @player.pl a w przyszłym tygodniu przed telewizorami ! Have fun !

Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Tego dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×