„Zakochani po uszy” jak "Singielka"? Poszukiwania prawdziwej miłości oraz intrygi motywem przewodnim nowego serialu TVN7 [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już wkrótce premiera nowego serialu TVN7 pt. "Zakochani po uszy". Produkcja może się okazać ciekawą alternatywą dla fanów "Singielki" z Pauliną Chruściel w roli głównej. Co łączy obie produkcje? Sprawdźcie!

Multimedia

Pamiętacie serial "Singielka", który emitowany był na antenie TVN od 5 października 2015 roku do 1 grudnia 2016 roku? Już wkrótce odbędzie się premiera kolejnej telenoweli, która może okazać się ciekawą alternatywą dla fanów serialu z Pauliną Chruściel w roli głównej.

„Zakochani po uszy”, bo o tej produkcji mowa, to historia trójkąta miłosnego Piotra (Michał Meyer), Asi (Katarzyna Grabowska) i Sylwii (Kamila Kamińska). Ich losy skrzyżowały się już 10 lat przed właściwą akcją. To wtedy Piotr, będąc już w związku z Sylwią, poznał Asię. Młodzi od razu się w sobie zakochali, co nie umknęło uwadze zazdrosnej ukochanej chłopaka. Przebiegła Sylwia zrobiła wszystko, by Piotr jej nie porzucił. Po wielu latach, Asia ponownie wkracza w ich życie...

W 1. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Asia, młoda pani weterynarz dostaje życiową szansę i wraz ze swoim przyjacielem Marcinem otwierają własny gabinet weterynaryjny. Kiedy wydaje jej się, że wszystko idzie w dobrą stronę, dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie z inną kobietą. Jakby tego było mało w pierwszy dzień po przejęciu gabinetu Asia łamie sobie ząb. Na szczęście zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo Asi kogoś przypomina….

Kto jest kim w nowej telenoweli TVN7? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

Poszukiwania prawdziwej miłości oraz intrygi będą motywem przewodnim nowego serialu TVN7. Podobnie było w serialu "Singielka", w którym śledziliśmy przygody samotnej Elki (Paulina Chruściel), która postanawia znaleźć prawdziwą miłość. Zakochuje się w koledze z pracy Tomaszu (Mateusz Janicki), ale ich losy komplikują się z każdym odcinkiem coraz bardziej. Tomasz ma narzeczoną, a Elkę traktuje początkowo jako przyjaciółkę. Kiedy zaczyna rodzić się miedzy nimi coś więcej, sieć intryg uniemożliwia im przyznanie się do tego, co tak naprawdę czują.

"Zakochani po uszy" zadebiutują już 21 styczna 2019 r. w TVN7. Czy telenowela TVN7 znajdzie grono oddanych fanów jak "Singielka"? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rina (gość)

    Singoelka był bez sensu. Ten jest supet

    14.02.2019 20:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×