"Zakochani po uszy". Katarzyna Grabowska - kim jest młoda i piękna gwiazda serialu TVN 7? Ile ma lat? Jak zmieniła się Kasia Grabowska?

Katarzyna Grabowska to gwiazda przebojowego serialu TVN 7 pt. "Zakochani po uszy". Młoda i piękna aktorka zachwyca urodą, skromnością oraz talentem. Kim jest Kasia Grabowska? Ile ma lat? Jak się zmieniała? Sprawdźcie!

Multimedia

"Zakochani po uszy" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

KIM JEST KASIA GRABOWSKA?

Katarzyna Grabowska urodziła się 8 marca 1991 roku w Krakowie. Pochodzi z aktorskiej rodziny - jej rodzicami są Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska, natomiast starszą siostrą jest Zuzanna Grabowska. Jak widać Kasia Grabowska była wręcz stworzona do aktorstwa, chociaż - jak sama zaznacza - początkowo wcale nie planowała takiej drogi zawodowej i życiowej.

Kasia Grabowska ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi w 2015 roku, natomiast dwa lata później otrzymała nagrodę im. Wiesława Nowickiego przyznawaną przez Towarzystwo Przyjaciół Łodzi wraz z Fundacją im. Wiesława Nowickiego w celu "wyróżnienia i wspierania rozwoju młodych łódzkich talentów w dziedzinie sztuki, a w szczególności filmu i teatru". Od 2014 roku Kasia Grabowska związana jest z łódzkim Teatrem Powszechnym.

Dominika Skoczylas - kim jest piękna gwiazda serialu TV Puls? Ile ma lat? Skąd pochodzi?Zobacz więcej

Na małym ekranie Katarzyna Grabowska po raz pierwszy pojawiła się już w 2007 roku, gdy zagrała epizod w jednym z odcinków serialu "Pitbull". W tym samym roku na moment odwiedziła plan "Biura kryminalnego". W kolejnych latach przyszedł czas na etiudy: "Ewangelia" (2011), "Zazdrość" (2012) czy "Mechanizm obronny" (2012).

Szeroka publiczność Kasię Grabowską poznała w 2016 roku, gdy dołączyła do obsady "M jak miłość" i jako Olga Górecka wprowadziła sporo zamętu! Ponadto w aktorskim CV Kasi Grabowskiej znajdziemy również film "Czułość" (2016) oraz serial "Diagnoza" (2018). Katarzyna Grabowska od 2018 roku jest szczęśliwą mężatką. Wybrankiem jej serca jest Damian Kulec, też będący aktorem Teatru Powszechnego w Łodzi.

"ZAKOCHANI PO USZY" - O CZYM JEST SERIAL?

Historia pięknej, wakacyjnej miłości. Uczucia, które nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×