„Zakochani po uszy” - nowa polska telenowela od TVN7. O czym będzie? Kto w obsadzie? [ZDJĘCIA]

TVN7 we współpracy z platformą player.pl rozpoczęły prace nad nowym serialem obyczajowym „Zakochani po uszy”. Telenowela oparta jest na oryginalnym pomyśle - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski. O czym opowie serial "Zakochani po uszy"? Sprawdźcie!

Multimedia

Serial "Zakochani po uszy" to historia pięknej, wakacyjnej miłości. Uczucia, które nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

W rolach głównych wystąpią znany z m.in. serialu "Singielka" Michał Meyer, córka Andrzeja Grabowskiego - Katarzyna Grabowska i Kamila Kamińska, którą możemy oglądać w 3. sezonie serialu "Diagnoza".

TVN7, jako stacja o profilu filmowo-serialowym, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów i po raz pierwszy tworzy produkcję oryginalną. „Zakochani po uszy” to historia o miłości i przeznaczeniu, która wypełni nisze w segmencie codziennych seriali obyczajowych. Zależy nam na tym, aby przyciągnąć przed telewizory odbiorców w każdym wieku, również tych najmłodszych – tłumaczy Małgorzata Jopek, dyrektor programowa TVN7.

Jak zabić dobry serial, czyli o niewykorzystanym potencjale produkcji TVN [KOMENTARZ]Zobacz więcej

„Zakochani po uszy“ to nowy, świeży format. Dlatego duży nacisk kładziemy na stworzenie nowoczesnej rzeczywistości, w której odnajdą się zarówno starsi jak i młodsi widzowie. Nasi bohaterowie są np. aktywnymi użytkownikami social mediów, a na końcu każdego odcinka pojawią się sekwencje InstaStories nakręcone przez różnych bohaterów serialu – dodaje Krystyna Lasoń, producent serialu.

„Zakochani po uszy” jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu jest Regina Zawadzka, a za produkcję odpowiada Krystyna Lasoń. Pierwsze odcinki widzowie będą mogli obejrzeć już na początku przyszłego roku. Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • prowincja (gość)

    A ja mam wrażenie , że ten serial jest podobny do serialu " Julia ". Obydwa dzieją się w Krakowie, w środowisku lekarzy. w obydwu jest dobra i uczciwa dziewczyna i wredne dziewczynisko , które osacza mało kumatego lekarza. Oglądam i cieszę się , że Kraków i mało ograni aktorzy tzn., że jeszcze nie wyglądają z lodówki. Serdecznie wszystkich pozdrawiam , a szczególnie moje ulubione aktorki :p.Aldonę i p. Bizon

    04.02.2019 22:15
  • gościówa (gość)

    Zakochani po uszy telenowela polska 2019 roku w TVN 7 od stycznia 2019 roku w TVN 7 od poniedziałku do piątku telenowela o Miłości i namiętności

    18.10.2018 13:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×