"Zakochani po uszy" odcinek 1. najpierw w TVN, a później w TVN7. Co się wydarzy? [DATA PREMIERY, STRESZCZENIE ODCINKA, ZDJĘCIA]

"Zakochani po uszy" - nowy serial będzie emitowany premierowo na antenie kanału TVN. Godzinę później ten sam odcinek pokazywać będzie TVN7. Co się wydarzy w pierwszym odcinku? Co spotka bohaterów?

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 1. w poniedziałek, 21.01.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

"Zakochani po uszy" to historia trójkąta miłosnego Piotra (Michał Meyer), Asi (Katarzyna Grabowska) i Sylwii (Kamila Kamińska). Poznali się już 10 lat przed właściwą akcją. To wtedy Piotr, będąc już w związku z Sylwią, poznał Asię. Młodzi od razu się w sobie zakochali, jednak przebiegła Sylwia zrobiła wszystko, by Piotr jej nie porzucił.

Kto jest kim w nowej telenoweli TVN7? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

W 1. odcinku "Zakochani po uszy" Asia, młoda pani weterynarz dostaje życiową szansę i wraz ze swoim przyjacielem Marcinem (Bartek Kotschedoff) otwierają własny gabinet weterynaryjny. Kiedy wydaje jej się, że wszystko idzie w dobrą stronę… dziewczyna przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie z inną kobietą. Jakby tego było mało w pierwszy dzień po przejęciu gabinetu Asia łamie sobie ząb. Na szczęście zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo Asi kogoś przypomina….

Serial ma mieć 140 odcinków. Będzie emitowany od poniedziałku do piątku w TVN i TVN7. Powtórki każdego odcinka będzie można obejrzeć dzień po premierowej emisji o godz. 9:45 (TVN7) i 14:00 (TVN) oraz w każdą niedzielę od godz. 10:35 w TVN7 (powtórka odcinków z całego tygodnia). "Zakochani po uszy" oparci są na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu jest Regina Zawadzka, a za produkcję odpowiada Krystyna Lasoń.

Nowy serial TVN7 będzie jak "Singielka"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Dziwny serial na jedno kopyto

    05.01.2019 21:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×