"Zakochani po uszy" odcinek 114. Tomek podrzuca Sylwii podsłuch! Sylwia uprawia namiętny seks z Jackiem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 114. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Tomek podrzuca Sylwii podsłuch! Sylwia uprawia namiętny seks z Jackiem! Emocji będzie co niemiara! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 114. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 114. w poniedziałek, 4.11.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 114. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Pawłowi (Maciej Łagodziński) coraz bardziej zaczyna się podobać Jarek. Eryk (Jakub Mróz) jest zazdrosny o swojego chłopaka.

Sylwia szuka autora listu z pogróżkami. Dzieciaki znajdą dowody, że Sylwia stoi za śmiercią Patrycji?Zobacz więcej

Tamara (Masza Wągrocka) chcąc pomóc w śledztwie, postanawia zbliżyć się do Zosi (Agnieszka Kościelniak) i zdobyć od niej jakieś informacje. Kiedy Sylwia (Kamila Kamińska) dowiaduje się o tej intrydze, oskarża Tamarę o wysłanie listu z pogróżkami. Tomek (Dariusz Wieteska) zaś podrzuca Sylwii podsłuch. Uzyska dowody na winę Sylwii?

A może Tomek dowie się czegoś jeszcze innego? Wszak Sylwia wciąż zdradza Piotra (Michał Meyer) z Jackiem (Mateusz Rzeźniczak). Podczas swojej schadzki para uprawia namiętny seks! Czy wszystko nagra się na podsłuch?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×