"Zakochani po uszy" odcinek 14. Asia szuka świadków, którzy poświadczą jej niewinność. Paula i Kuba lądują w łóżku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 14. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Asia szuka świadków, którzy poświadczą jej niewinność. Paula podstępem umawia się na randkę z Kubą! Sprawdźcie, co wydarzy się w 14. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 14. w czwartek, 7.02.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 14. odcinku serialu "Zakochani po uszy" rodzina i przyjaciele chcąc pomóc Asi (Katarzyna Grabowska) rozpoczyna poszukiwania nastolatków, którzy byli świadkami wypadku Sylwii (Kamila Kamińska). Pani Jola (Aldona Jankowska) coraz bardziej żałuje, że skłamała policji i chce się wycofać ze swoich zeznań. Sylwia jej na to nie pozwala.

Sprawa Asi trafia do sądu! Przez fałszywe zeznania pani Joli dziewczyna trafi do więzienia?Zobacz więcej

Na tym nie koniec problemów Asi. W gabinecie weterynaryjnym zjawia się policjant Tomek (Dariusz Wieteska) pod pretekstem kolejnego śledztwa. Asia przez przypadek dowiaduje się, że to jej bracia są odpowiedzialni za zniszczenie kamerek w kamienicy. Tymczasem Paula (Justyna Ducka), która od dawna podkochuje się w Kubie (Krzysztof Piątkowski), podstępem umawia się z nim na randkę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • O co chodzi (gość)

    Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee😭😭😭😭😭😭

    06.02.2019 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×