"Zakochani po uszy" odcinek 154. Zośka chce sprzedać swoje nienarodzone dziecko! Kuba dowie się, że jest jego ojcem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 154. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Zośka chce sprzedać swoje nienarodzone dziecko! Kuba dowie się, że jest jego ojcem? Sprawdźcie, co jeszcze się wydarzy w 154. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 154. we wtorek, 4.02.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 154. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Malwina (Adrianna Malecka) jest zrozpaczona, bo Tomek (Dariusz Wieteska) dał jej kosza. Tymczasem Paula (Justyna Ducka) wyjawia policjantowi, że Malwina go kocha…

Malwina zakochuje się w Tomku, który... daje jej kosza! Tymon szantażuje Bartka!Zobacz więcej

Sabina (Paulina Nadel) przypadkiem odkrywa, że Zośka (Agnieszka Kościelniak) chce sprzedać dziecko. Na wieść o tym Kuba (Krzysztof Piątkowski) ma złe przeczucia. Jednocześnie Sonia (Pola Błasik) otrzymuje od prawnika dokumenty dotyczące sprawy jej ojca, które niestety szybko gubi.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymon (Patryk Pniewski) wykorzystuje sytuację i pomaga Soni odnaleźć dokumenty, w zamian dziewczyna obiecuje mu randkę… Sylwię (Kamila Kamińska) odwiedza w areszcie jej nowy adwokat. Mężczyzna robi na niej duże wrażenie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michała (gość)

    Po długiej przerwie? Seriale Ci się nie pomyliły?

    03.02.2020 22:20
  • Daria (gość)

    Ale gniot sie zrobil. Ogladam pierwszy raz po dlugiej przerwie... masakra. Jakas kelnereczka Malwina i jej fantazje o Panie policjancie.

    03.02.2020 19:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×