"Zakochani po uszy" odcinek 156. Sonia coraz mocniej angażuje się w znajomość z Tymonem, ale... chłopak ją odpycha! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 156. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sonia coraz mocniej angażuje się w znajomość z Tymonem, ale... chłopak ją odpycha! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 156. odsłonie "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 156. w czwartek, 6.02.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 156. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Tymon (Patryk Pniewski) zgodnie z umową z bratem (Mateusz Mosiewicz) stara się trzymać od Soni (Pola Błasik) z daleka. Dziewczyna jednak coraz bardziej się angażuje. Pochłonięta sprawami ojca nie przejmuje się tym, że chłopak ją odtrąca.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Sonia spotyka się z tata (Radosław Krzyżanowski) i próbuje zdobyć jak najwięcej szczegółów na temat przedstawiciela firmy, która oszukała mężczyznę. Nie ma pojęcia, że znajomym oszusta jest Tymon. Wkrótce niespodziewanie w bistro pojawia się Żanet i chce, żeby córka do niej wróciła.

Sonia całuje się z Tymonem! Sabina próbuje ustalić, kto jest ojcem dziecka ZośkiZobacz więcej

Tymczasem Marek (Andrzej Grabowski) ma dobre wiadomości dla Piotra (Michał Meyer). Przekazuje mu oficjalne potwierdzenie, że jest jedynym dzierżawcą lokalu, który zajmowała firma Sylwii (Kamila Kamińska). I odstępuje ten lokal klinice za symboliczny czynsz. Jednocześnie Danuta spotyka się z synami i jest rozczarowana postawą Tymona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hbo (gość)

    Krzyżowski.... Radosław Krzyżowski

    05.02.2020 21:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×