"Zakochani po uszy" odcinek 16. Asia przeprasza Tomka, że nie pojawiła się na randce! Paweł i Eryk są parą? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 16. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Miała być romantyczna randka, ale... Asia postanowiła nie przyjść na spotkanie z Tomkiem! Teraz stara się przeprosić policjanta, ale czy jej się to uda? Sprawdźcie, co wydarzy się w 16. odcinku serialu "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 16. w poniedziałek, 11.02.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 16. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Asia (Katarzyna Grabowska) idzie przeprosić Tomka (Dariusz Wieteska) za to, że nie pojawiła się na umówionym spotkaniu. Policjant jest bardzo zauroczony Asią, ale fakt, że jest ciągle podejrzana o spowodowanie wypadku Sylwii (Kamila Kamińska) sprawia, że nie mogą się jawnie spotykać.

Asia idzie na randkę z przystojnym policjantem! Zobacz więcej

Paula (Justyna Ducka) jest obrażona na Kubę (Krzysztof Piątkowski), że pomimo ich udanej randki ten nie chce się z nią spotykać. Paweł (Maciej Łagodziński) usilnie stara się ukrywać przed wszystkimi, co tak naprawdę łączy go z Erykiem (Jakub Mróz). Asia przez przypadek podsłuchuje ich rozmowę i jest coraz bardziej przekonana, że mężczyźni są parą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×