"Zakochani po uszy" odcinek 166. Bartek pobije się z Tymonem o Sonię! Prawda w końcu wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Bójkę Bartka z Tymonem widzowie zobaczą już w 166. odcinku serialu "Zakochani po uszy". Bracia pokłócą się oczywiście o Sonię. Tymczasem Malwina zniknie bez śladu! Co będzie z dziewczyną? Sprawdź, co wydarzy się w 166. odcinku "Zakochanych po uszy". To już w najbliższy wtorek!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 166. we wtorek, 25.02.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Prawda w końcu wyjdzie na jaw! W 166. odcinku "Zakochanych po uszy" Bartek (Mateusz Mosiewicz) w końcu wyzna Soni (Pola Błasik), że jego młodszy brat ją oszukuje.

Zanim jednak to nastąpi dziewczyna zgodzi się pójść z Tymonem na spotkanie z jego mamą. Danuta (Danuta Bednarczyk) będzie nią zachwycona. Kobieta oznajmi nawet synowi, że da mu pieniądze na otworzenie knajpy. Ten będzie jednak udawał przed Sonią, że nie chce jej wsparcia i odmówi matce.

Malwina zrozpaczona tym, co zrobiła! Tymon zostanie zdemaskowany? Zobacz więcej

Wieczorem na kolacji Bartek zdemaskuje Tymona. Wyzna Soni, że jego młodszy brat ją wykorzystuje. Oskarżony będzie temu jednak zaprzeczał. Tymon zasugeruje dziewczynie, że Bartek ma obsesję na jej punkcie!

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Malwina (Adrianna Malecka) w tajemnicy przed wszystkimi wyjedzie z miasta. W jej poszukiwania zaangażuje się nawet Tomek (Dariusz Wieteska), który będzie czuł się winny. Czy policyjne metody pomogą w szybkim odnalezieniu Malwiny?

Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×