"Zakochani po uszy" odcinek 17. Asia rezygnuje z Tomka. Świadkowie zeznają, że jest niewinna? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Policjant Tomek jest zauroczony Asią. W 17. odcinku dziewczyna postanowi zerwać tę znajomość. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 17. odcinku nowego serialu TVN7, "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 17. we wtorek, 12.02.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Sylwia (Kamila Kamińska) twierdzi, że to Asia (Katarzyna Grabowska) doprowadziła do jej wypadku. Przez tą sprawę Asia poznała policjanta Tomka (Dariusz Wieteska), któremu od razu wpadła w oko. Umówili się nawet na spotkanie, ale w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, Asia nie przyszła w umówione miejsce.

Asia przeprasza Tomka, że nie pojawiła się na randce! Paweł i Eryk są parą?Zobacz więcej

W 17. odcinku "Zakochani po uszy" Asia decyduje, że jej przyjaźń z Natalią (Marianna Linde) jest ważniejsza niż romans z Tomkiem, więc rezygnuje z policjanta. Ciotka Teresa (Beata Schimscheiner) znajduje świadków, którzy widzieli, że Asia nie zepchnęła Sylwii ze schodów. Udaje jej się ich przekonać, by złożyli zeznania na policji.

Dowiaduje się o tym pani Jola (Aldona Jankowska), która szybko zawiadamia Sylwię. Dziewczyna bierze sprawy w swoje ręce.

Sylwia da spokój Asi? Z kim będzie Piotr? Sprawdź, co się wydarzy! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×