"Zakochani po uszy" odcinek 175. Sylwia ucieka z sądu przebrana za muzułmankę! Będzie chciała zemścić się na Asi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 175. odcinek serialu "Zakochani po uszy", w którym emocji nie zabraknie! Sylwia ucieka z sądu przebrana za muzułmankę! Będzie chciała zemścić się na Asi? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 175. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 175. w środę, 11.03.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 175. odcinku serialu "Zakochani po uszy" ma odbyć się kolejna rozprawa Sylwii (Kamila Kamińska). Niespodziewanie Sylwii udaje się uciec z sądu w przebraniu muzułmanki! Rozpoczynają się poszukiwania zbiega.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Asia (Katarzyna Grabowska) jest przerażona tym, co się stało, boi się, że Sylwia będzie się mścić. Pani Jola (Aldona Jankowska) tez jest przestraszona. Nieoczekiwanie to właśnie u niej pojawia się uciekinierka przebrana w burkę. Żąda, żeby pani Jola ją ukryła. Zastraszona kobieta nie ma wyjścia…

Paula jest nieszczęśliwie zakochana w Kubie! Coraz bliżej ślubu Asi i Piotra?Zobacz więcej

Tymczasem Paula (Justyna Ducka) jest pod wrażeniem randki z Karolem, z którym umówiła ją pani Jola. Kuba (Krzysztof Piątkowski) na wieść o tym, że Paula ma chłopaka, jest zaintrygowany i zazdrosny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • juzek (gość)

    huj

    13.03.2020 11:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×