"Zakochani po uszy" odcinek 177. Ania zostanie menadżerką kliniki? Sylwia wpada we wściekłość na wieść o ciąży Asi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 177. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Ania zostanie menadżerką kliniki? Sylwia wpada we wściekłość na wieść o ciąży Asi! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 177. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 177. w poniedziałek, 16.03.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 177. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Sylwia (Kamila Kamińska) dowiaduje się, że Asia (Katarzyna Grabowska) jest w ciąży z Piotrem (Michał Meyer) i wpada we wściekłość. Czuje się uwięziona w mieszkaniu, ale z pomocą przychodzi jej Laura, która pomaga jej zmienić wygląd.

Tymon zleca... napad na Sonię, aby ją uratować!Zobacz więcej

Sonia (Pola Błasik) wciąż nie może otrząsnąć się po napadzie. Jest wdzięczna Tymonowi (Patryk Pniewski), że ją uratował, nie ma pojęcia, jaka jest prawda. Dziewczyna postanawia zatrudnić detektywa, który pomoże jej znaleźć oszusta z Vetrobulu. Dochodzi też do wniosku, że nie chce być wobec Tymona taka, jak jej mama wobec ojca, dlatego zgadza się na spotkanie z Danutą.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Paweł (Maciej Łagodziński), Kuba (Krzysztof Piątkowski) i Piotr proponują Ani (Olga Szostak) stanowisko nowego menadżera kliniki. Bartek (Mateusz Mosiewicz) wyznaje kolegom, że spotyka się z Anią.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×