"Zakochani po uszy" odcinek 178. Sylwia wsypuje Asi do herbaty środki wczesnoporonne! Asia straci ciążę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 178. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia wsypuje Asi do herbaty środki wczesnoporonne! Asia straci ciążę? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 178. epizodzie "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 177. w poniedziałek, 16.03.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 178. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Laura (Aleksandra Radwan) wyciąga przebraną Sylwię (Kamila Kamińska) z mieszkania, Sylwia boi się, że jeśli zostanie rozpoznana, trafi do więzienia. Ale nawet Piotr (Michał Meyer) nabiera się na jej nowy wizerunek i nie rozpoznaje byłej żony.

Ania zostanie menadżerką kliniki? Sylwia wpada we wściekłość na wieść o ciąży Asi! Zobacz więcej

Sylwia nabiera pewności siebie i postanawia działać. Chce wyrobić sobie fałszywe dokumenty i wyjechać. Wcześniej jednak musi się zemścić. Wykrada zapasowe klucze do gabinetu weterynaryjnego Asi (Katarzyna Grabowska). Do puszki z herbatą wrzuca tabletki wczesnoporonne dla zwierząt…

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Danuta po tym, jak skręciła nogę wprowadza się do Bartka. Ma nadzieję, że jej synowie się pogodzą. Klaudia intryguje i podrywa Wojtka, który naiwnie wierzy dziewczynie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • anika do anika (gość)

    ciekawe kiedy się dzicko asi i piotrowi. urodzi kocham ten serial

    04.05.2020 22:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×