"Zakochani po uszy" odcinek 182. Życie Asi jest w niebezpieczeństwie? Sylwia będzie chciała ją zabić? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 182. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Życie Asi jest w niebezpieczeństwie? Sylwia będzie chciała ją zabić? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 182. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 182. we wtorek, 24.03.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 182. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Piotr (Michał Meyer) boi się o bezpieczeństwo swoich bliskich, tym bardziej, że dowiaduje się, że Sylwia (Kamila Kamińska) prawdopodobnie nie wyjechała z kraju i może nadal być w Krakowie. Życie Asi (Katarzyna Grabowska) jest w niebezpieczeństwie? Sylwia będzie chciała ją zabić?

Paula nie chce znać Kuby! Bartek pociesza Sonię! Dojdzie między nimi do czegoś?Zobacz więcej

Tymczasem Kuba (Krzysztof Piątkowski) wykorzystuje kamerkę, umieszczoną przez Paulę (Justyna Ducka) w jego mieszkaniu, do wyznawania dziewczynie miłości. Jego wytrwałość zaskakuje panią Jolę (Aldona Jankowska), a Laura (Aleksandra Radwan) postanawia jak najszybciej zacząć go podrywać.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Jednocześnie Tymon (Patryk Pniewski) kłoci się z Sonią (Pola Błasik) o Bartka (Mateusz Mosiewicz), który bardzo chce pomóc dziewczynie w związku ze sprawa jej ojca. Chłopak żąda od brata, żeby przestał interesować się Sonią. Ich kłótnię słyszy Ania (Olga Szostak). Bartek nie ma wyjścia i przyznaje jej, że kocha Sonię… Natomiast Paweł, w wyniku nieporozumienia, zaczyna podejrzewać, że Bartek jest gejem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Sonia będzie w ciąży

    24.03.2020 07:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×