"Zakochani po uszy" odcinek 183. Laura podsuwa Sylwii nowy pomysł! Dziewczyna będzie uwodzić i szantażować żonatych mężczyzn? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 183. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Laura podsuwa Sylwii nowy pomysł! Dziewczyna będzie uwodzić i szantażować żonatych mężczyzn? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 183. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 183. w środę, 25.03.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 183. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Sylwia (Kamila Kamińska) odbiera fałszywe dokumenty i zamierza jak najszybciej wyjechać na Dominikanę, musi tylko zdobyć na to pieniądze. Postanawia więc okraść konto kliniki… Laura (Aleksandra Radwan) posuwa jej inny pomysł, uwodzenie żonatych i bogatych mężczyzna, i szantażowanie ich.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Bartek (Mateusz Mosiewicz) postanawia nadal spotykać się z Anią (Olga Szostak). Mimo to Paweł (Maciej Łagodziński) jest przekonany, że Bartek jest gejem, ale się ukrywa i nawet zakłada się z Kubą (Krzysztof Piątkowski), że go poderwie.

Życie Asi jest w niebezpieczeństwie? Sylwia będzie chciała ją zabić?Zobacz więcej

Danuta jest zaniepokojona kłótnią między synami i prosi Sonię (Pola Błasik) o pomoc w pogodzeniu ich. Proponuje rodzinną kolację… Wraca Malwina.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×