"Zakochani po uszy" odcinek 187. Sonia zrywa z Tymonem, który namawia ją do aborcji! Ania będzie walczyć o Bartka, chociaż wie, że chłopak kocha Sonię? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 187. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sonia zrywa z Tymonem, który namawia ją do aborcji! Ania będzie walczyć o Bartka, chociaż wie, że chłopak kocha Sonię? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 187. odsłonie "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 187. w środę, 1.04.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 187. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Sonia (Pola Błasik) jest załamana postawą Tymona (Patryk Pniewski), który nakłania ją do aborcji. Dziewczyna nie może się pozbierać.

Sonia spodziewa się dziecka! Tymon chce, żeby dziewczyna usunęła ciążę!Zobacz więcej

Bartek (Mateusz Mosiewicz) dowiaduje się, że Sonia i Tymon zerwali ze sobą i nie potrafi ukryć radości. Nie ma pojęcia, że Sonia spodziewa się dziecka Tymona. Postanawia jak najszybciej rozstać się z Anią (Olga Szostak) i walczyć o miłość. Zanim jednak zakończy związek, Ania opowiada mu o tym, co przeżyła z byłym narzeczonym, który zdradził ją tuż przed ślubem. Po tym wyznaniu Bartek nie może jeszcze bardziej zranić dziewczyny…

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Piotr (Michał Meyer) ekscytuje się tym, że Asia (Katarzyna Grabowska) niedługo urodzi ich dziecko i stara się do tego jak najlepiej przygotować. Asia nie chce odbierać mu radości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×