"Zakochani po uszy" odcinek 188. Ania spotyka byłego narzeczonego! Pani Jola sprzeda policji Sylwię? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 188. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Ania spotyka byłego narzeczonego! Pani Jola sprzeda policji Sylwię? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 188. epizodzie "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 188. w czwartek, 2.04.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 188. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Halina dowiaduje się o ciąży Soni (Pola Błasik) i proponuje dziewczynie podpisanie umowy o prace na czas nieokreślony, żeby czuła się bezpiecznie.

Sonia zrywa z Tymonem, który namawia ją do aborcji! Ania będzie walczyć o Bartka, chociaż wie, że chłopak kocha Sonię? Zobacz więcej

Tymczasem w kamienicy pojawia się policja, która ma nowy trop w sprawie Sylwii (Kamila Kamińska). Policjanci chcą sprawdzić , dlaczego matka poszukiwanej regularnie się tutaj pojawia. Jednym z policjantów okazuje się być były narzeczony Ani (Olga Szostak), Czesiek. Na jego widok dziewczyna wpada w panikę i mdleje.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Czesiek nie może uwierzyć, że odnalazł Anię, żałuje, że ją skrzywdził i zamierza o nią walczyć. Trop prowadzi policjantów do mieszkania pani Joli (Aldona Jankowska), która natychmiast musi pozbyć się niechcianej lokatorki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×