"Zakochani po uszy" odcinek 19. Sylwia spróbuje popełnić samobójstwo żeby Piotr do niej wrócił?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Piotr dowiedział się, że Sylwia kłamała mówiąc, że to Asia doprowadziła do jej wypadku na schodach. W 19. odcinku "Zakochanych po uszy" Asia dowie się, że przystojny dentysta nie jest już z Sylwią. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 19. odcinku nowego serialu TVN7, "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 19. w czwartek, 14.02.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Asia (Katarzyna Grabowska) została oskarżona o doprowadzenie do wypadku Sylwii (Kamila Kamińska) na schodach. Piotr (Michał Meyer) usłyszał jednak rozmowę Sylwii, z której wynikało, że wszystko co mówiła jest nieprawdą. Postanowił się z nią rozstać.

Sylwia zdemaskowana! Piotr ją zostawi?Zobacz więcej

W 19. odcinku "Zakochani po uszy" Tomek (Dariusz Wieteska) nie daje za wygraną i nalega, by Asia się z nim umówiła. Dziewczyna jest w rozterce, ponieważ dowiaduje się, że Piotr rozstał się z Sylwią. Skrycie liczy na to, że dentysta zwróci na nią uwagę.

Sylwia robi wszystko, by ukochany jej wybaczył. Piotr zarzeka się, że ich związek to przeszłość. Gdy okazuje się, że Sylwia postanowiła popełnić samobójstwo, chłopak rusza jej na pomoc.

Obsada promuje nowy serial TVN7. Kamińska, Grabowska i Meyer w miłosnym trójkącie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Ida (gość)

    Nie chcę być złośliwa ale takiej sznury chyba w życiu nie oglądałam

    15.02.2019 18:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×