"Zakochani po uszy" odcinek 190. Asia trafia do szpitala! Straci ciążę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 190. odcinek serialu "Zakochani po uszy", który będzie pełen emocji! Asia trafia do szpitala! Straci ciążę? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 190. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 190. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 190. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Asia (Katarzyna Grabowska) trafia do szpitala po tym, jak wypiła sok z tabletkami poronnymi. Przeszła płukanie żołądka, jej ani dziecku nie grozi niebezpieczeństwo, jednak lekarza niepokoją wyniki jej badań.

Klaudia chce, żeby Sonia poroniła, więc wrzuca jej tabletki poronne do soku! Napój przez przypadek wypija ciężarna Asia...Zobacz więcej

Sonia (Pola Błasik) nie zamierza darować Klaudii (Katarzyna Sawczuk) tego, co zrobiła i jedzie do jej mieszkania. Tymczasem Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest wstrząśnięty wiadomością o ciąży Soni. Danuta chce wymusić na nim obietnicę, że nie będzie stawał na przeszkodzie związku Tymona (Patryk Pniewski) z dziewczyną, choć sama wie, jaki jest jej młodszy syn.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Jednocześnie Czesiek ponownie zjawia się w klinice, jego spotkanie z Anią (Olga Szostak) kończy się namiętnym pocałunkiem…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • cxz (gość)

    vc vcdsk.pl

    07.04.2020 15:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×