"Zakochani po uszy" odcinek 192. Piotr i Asia w niebezpieczeństwie! Sylwia po raz kolejny ucieka przed policją! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 192. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Piotr i Asia w niebezpieczeństwie! Sylwia po raz kolejny ucieka przed policją! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 192. odsłonie "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 192. w czwartek, 9.04.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 192. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Piotr (Michał Meyer) i Asia (Katarzyna Grabowska) zawiadamiają policję o tym, że Sylwia (Kamila Kamińska) pojawiła się w szpitalu i próbowała zastraszyć Asię. Piotr boi się o narzeczona i chce natychmiast zabrać ja do domu. Nie chce zostawiać jej nawet na chwilę samą.

Asia ma cukrzycę ciążową! Sylwia szuka Asi w szpitalu!Zobacz więcej

Wiki (Zuzanna Lit) kłóci się z Marcinem (Bartłomiej Kotschedoff), bo zamiast spotkać się z jego rodzicami, chce być przy przyjaciółce. Tymczasem policja śledzi Elwirę (Maja Hirsch), która spotyka się z córką. Funkcjonariusze zatrzymują kobietę, Sylwii udaje się uciec! Elwira zostaje w areszcie pod zarzutem mataczenia w śledztwie dotyczącym córki.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Nieoczekiwanie w kamienicy pojawia się Tomek (Dariusz Wieteska) i oferuje Piotrowi pomoc. Mężczyźni dochodzą do porozumienia, a policjant zamierza pokazać Piotrowi nagranie ze szpitala. Piotr rozpoznaje na nim Sylwię…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×