"Zakochani po uszy" odcinek 195. Wiki zdradza męża? Wojtek chce zemścić się na Klaudii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 195. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Wiki zdradza męża? Wojtek chce zemścić się na Klaudii! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 195. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 195. w czwartek, 16.04.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 195. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Wojtek (Karol Jankiewicz) nie ustaje w poszukiwaniach Klaudii (Katarzyna Sawczuk), na której chce zemścić się za to, co zrobiła Asi (Katarzyna Grabowska). Tymon (Patryk Pniewski) ostrzega dziewczynę, ale nic sobie z tego nie robi. Kiedy Wojtek dowiaduje się o rzekomym samobójstwie Klaudii, nie daje się nabrać.

Asia wychodzi ze szpitala. Tymon spotyka się z Klaudią. Dziewczyna chce zniszczyć Sonię?Zobacz więcej

Tymczasem Sonia (Pola Błasik) spotyka się z dziennikarzem śledczym. Okazuje się, że brat mężczyzny też został oszukany przez Olgierda. Przekazuje Soni dowody obciążające przestępcę.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Marcin (Bartłomiej Kotschedoff) zwierza się ze swoich kłopotów małżeńskich. Uważa, że Wiki (Zuzanna Lit) już go nie kocha i boi się, że ich związek nie przetrwa tego kryzysu. Asia martwi się o przyjaciół, zwłaszcza, że spotyka Wiki z Adamem, kolegą z pracy… Paweł tymczasem proponuje Bartkowi, żeby wspólnie przygotowali wykład na konferencję. Liczy, że poderwie kolegę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×