"Zakochani po uszy" odcinek 196. Wiki wyznaje Asi, że kocha innego! Sonia zostanie porwana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 196. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Wiki wyznaje Asi, że kocha innego! Sonia zostanie porwana? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 196. epizodzie "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 196. w poniedziałek, 20.04.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 196. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Asia (Katarzyna Grabowska) jest niemal pewna, że jej przyjaciółkę łączy coś z kolegą z pracy. Boi się o małżeństwo Wiki (Zuzanna Lit), wie, że Marcin (Bartłomiej Kotschedoff) jest załamany.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Wkrótce Wiki przyznaje się przyjaciółce, że zakochała się w Adamie. Na domiar wszystkiego Laura (Aleksandra Radwan) donosi Marcinowi, że żona go zdradza. Marcin próbuje dowiedzieć się od Asi, czy to prawda, ale Asia kryje Wiki, choć jest jej z tym ciężko.

Wiki zdradza męża? Wojtek chce zemścić się na Klaudii!Zobacz więcej

Tymczasem Sonia (Pola Błasik) przesłuchuje nagrania, które dostała od dziennikarza. Ukrywa to jednak przed Tymonem (Patryk Pniewski), bo czuje, że nie powinna mu ufać. Dziewczyna przekazuje wszystkie materiały prawnikowi, który pomaga jej w sprawie taty. Niespodziewanie do Soni odzywa się mężczyzna, który twierdzi, że również został oszukany przez Olgierda. Proponuje spotkanie, ale nie zgadza się na obecność prawnika Soni… Mężczyzna próbuje porwać dziewczynę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×