"Zakochani po uszy" odcinek 210. Tomek rozstaje się z Malwiną! Dziewczyna nie wie, że policjant ma nowotwór! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 210. odcinek serialu "Zakochani po uszy"! Akcja coraz bardziej się komplikuje, więc emocji nie zabraknie! Tomek rozstaje się z Malwiną! Dziewczyna nie wie, że policjant ma nowotwór! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 210. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 210. w czwartek, 17.09.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 210. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Bartek (Mateusz Mosiewicz) zakumplował się z Hanką (Weronika Dzierżyńska), z którą świetnie się dogadują. Pomaga jej złożyć aplikacje do kliniki w Monachium. Hania namawia Bartka, aby też postarał się tam o stanowisko protetyka. Bartek początkowo nie chce, ale po spotkaniu z Sonią (Pola Błasik) zmienia zdanie…

Klara oskarża Piotra o molestowanie! Co na to Asia?Zobacz więcej

Tymczasem Asia (Katarzyna Grabowska) dowiaduje się o rozstaniu Tomka (Dariusz Wieteska) z Malwiną (Adrianna Malecka). Nie daje jej to spokoju. Kinga (Laura Breszka) wyjawia jej prawdę o chorobie policjanta, bo uważa, że Tomek musi mieć obok siebie kogoś, dla kogo będzie chciał walczyć z nowotworem. Malwina jest zszokowana, chce być przy ukochanym.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Danuta (Dominika Bednarczyk) odkrywa kłamstwo Tymona (Patryk Pniewski). W kamienicy wybucha afera, bo pani Jola (Aldona Jankowska) ogarnięta obsesją śledzenia, zamyka niewinnego mężczyznę w komórce. Natomiast Jacek (Mateusz Rzeźniczak), widząc frustrację Sylwii (Kamila Kamińska), proponuje jej udział w firmowym balu maskowym.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×