"Zakochani po uszy" odcinek 223. Michał zaczyna pracę w bistro. Dowie się, że Sylwia jest w więzieniu i urodziła córeczkę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 223. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Oj, komplikuje się coraz bardziej! Michał zaczyna pracę w bistro. Dowie się, że Sylwia jest w więzieniu i urodziła córeczkę? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 223. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 223. w poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 223. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Paula (Justyna Ducka) niepokoi się o Kubę (Krzysztof Piątkowski), bo widzi, że cos o dręczy. Nie ma pojęcia, że jej ukochany ma wyrzuty sumienia z powodu zdrady. Bartek (Mateusz Mosiewicz) tez nie może znieść tego, że musi ukrywać prawdę przed Paulą. Wkrótce Paula odkrywa, że do Krakowa wróciła była dziewczyna Kuby, Milena. Zaczyna podejrzewać, że między nimi znów coś jest.

Paula dowie się o zdradzie Kuby? Mężczyzna będzie chciał uciszyć Laurę?Zobacz więcej

Tymczasem Hanka (Weronika Dzierżyńska) kolejny raz spotyka się z kuratorką, która uważa, że dziewczyna nie zapewni młodszemu rodzeństwu odpowiedniej opieki. Hanka jest załamana, zwłaszcza, że Adaś ma niedługo urodziny, a ona nie ma zgody na spotkanie z nim i siostrą. Dziewczyna poznaje Michała (Jędrzej Hycnar), choć nie jest to miłe spotkanie. Michał zostaje zatrudniony w bistro.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Sylwia (Kamila Kamińska) nie ma lekko w więzieniu, nie dogaduje się ze współwięźniarkami. Myśli o Michale. Asia (Katarzyna Grabowska) postanawia przekazać jej córeczce ubranka po Pati.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×