"Zakochani po uszy" odcinek 236. Wiki żałuje, że zostawiła męża dla kochanka! Michał dowiaduje się, że prawdopodobnie jest ojcem dziecka Sylwii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 236. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Wiki żałuje, że zostawiła męża dla kochanka! Michał dowiaduje się, że prawdopodobnie jest ojcem dziecka Sylwii! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 236. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 236. we wtorek, 3.11.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 236. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Marcin jest zły na Wiki, że zniszczyła mu randkę. Uważa, że nie tylko go porzuciła, ale jeszcze nie pozwala mu rozpocząć nowego życia. Kobieta wreszcie zaczyna rozumieć, że coś do niego czuje, a Adama wcale nie darzy miłością. Postanawia się z nim rozstać i zawalczyć o męża.

Janek uciekł z domu! Wiki jest zazdrosna, że Marcin chce zacząć umawiać się na randki z innymi kobietami!Zobacz więcej

Michał zaprasza Hankę. Prosi więc Antka i Wojtka, by na czas jej wizyty wyszli z mieszkania. Chłopcy korzystają z nieobecności Marka i idą do niego. Wojtek proponuje też Zuzie, by do nich dołączyła. Sylwia nie potrafi pogodzić się z tym, że nie ma jej przy córce. Dziewczynka, chora na zapalenie płuc, leży w szpitalu i nie chce niczego jeść. Wkrótce udaje się matce ją odzyskać.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Elwira wrzuca do internetu vlog, w którym nie tylko prosi Asię o wybaczenie, ale próbuje załatwić pomoc dla Sylwii i Michalinki. Tymczasem Michał odkrywa, że prawdopodobnie jest ojcem małej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×