"Zakochani po uszy" odcinek 24. Piotr zaprasza Asię na kolację. Sylwia dowiaduje się o pocałunku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Piotr pocałował Asię! To nie koniec. W 24. odcinku "Zakochanych po uszy" chłopak zaprosi ją na romantyczną kolację. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 24. odcinku nowego serialu TVN7, "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 24. w czwartek, 21.02.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Po wszystkich intrygach, których dopuściła się Sylwia (Kamila Kamińska), Piotr (Michał Meyer) nie chce mieć z nią nic do czynienia. Podczas imprezowego wieczoru stomatolog spotkał Asię (Katarzyna Grabowska) i doszło do ich namiętnego pocałunku!

Piotr namiętnie całuje Asię! Pójdą razem do łóżka?Zobacz więcej

W 24. odcinku "Zakochani po uszy" przyjaciele Asi i Piotra przeżywają ich pocałunek, do którego doszło poprzedniego wieczoru. Mimo że Kuba (Krzysztof Piątkowski) radzi chłopakowi, by zbyt szybko nie angażował się w kolejny związek, Piotr zaprasza Asię na romantyczną kolację.

Sylwia złości się, gdy się o tym dowiaduje. Postanawia z pomocą Pauli (Justyna Ducka) popsuć randkę zakochanym. Teresa (Beata Schimscheiner) nie potrafi pogodzić się z tym, że sprawa Sylwii została umorzona. Zamierza zrobić wszystko, by dziewczynę spotkała zasłużona kara

Obsada promuje nowy serial TVN7. Kamińska, Grabowska i Meyer w miłosnym trójkącie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • PRoKRAK (gość)

    Miszczu Miszczaku! dziękujemy za nieudolną - ale (tu brak) szacun za - próbę pokazania naszej krako-prowincji, jakoby to jaka stolyca PL była a może nawet i więcej. Dziękujemy ci Miszczu Mieszczaku, że nam wiarę wróciłeś, że krakowski grajdół, jakim jest - co wszyscy w PL wiedzom - to antymajchromiasto a z nim w np. nic nie reprezentujące sobą (poza plątaniną torów tram) rondo mogilskie słynne wyłącznie ze zlokalizowanych tu skorumpowanymi budynkami sądów - w twojej tvepopei żałośnie próbujące udawać picadily circus/trafalgar squer czy choćby nawet rondo dmowskiego, pożal się boże w tym wielkimi strasznym mieście na literę W, także nad rzeką W??!!! Miszczu Miszczaku, dziękujemy ci za masę Jasła w krakowie!!

    20.02.2019 20:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×