"Zakochani po uszy" odcinek 270. Asia jest załamana brakiem poprawy stanu zdrowia Piotra! Tamara zrywa z Bartkiem! Sonia będzie mieć go dla siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 270. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Asia jest załamana brakiem poprawy stanu zdrowia Piotra! Tamara zrywa z Bartkiem! Sonia będzie mieć go dla siebie? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 270. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 270. w środę, 13.01.2021 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 270. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Hania, Sylwia i Michał spotykają się i są tym zszokowani. Hanka odkrywa, kim jest jej nowa znajoma, Michał natomiast podejrzewa, że Sylwia specjalnie poznała Hankę, aby dotrzeć do niego i się zemścić.

Asia martwi się sytuacją z Piotrem. Mężczyzna się nie obudzi? Hanka i Sylwia urządzają sobie babski wieczór, ale dołącza do nich Michał!Zobacz więcej

Tymczasem Asia jest pełna nadziei, że Piotr wkrótce się obudzi. Jednak konsylium lekarskie orzeka, że stan mężczyzny się nie zmienił, Asia kompletnie się załamuje. Borys wyznaje swojej siostrze, Maryli, że zakochał się w Asi i uważa, że są dla siebie stworzeni.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Niespodziewanie Tamara wraca z sesji wcześniej i przyłapuje Bartka na kłamstwie. Tamara zrywa z Bartkiem. Hanka mówi Sonii wprost, że przejrzała jej zamiary.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×