"Zakochani po uszy" odcinek 276. Borys, aby zmylić Asię, postanawia zbliżyć się do Wiki! Michał chce zrobić test DNA, aby sprawdzić czy jest ojcem dziecka Sylwii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 276. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Borys, aby zmylić Asię, postanawia zbliżyć się do Wiki! Michał chce zrobić test DNA, aby sprawdzić czy jest ojcem dziecka Sylwii! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 276. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 276. w poniedziałek, 25.01.2021 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 276. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Borys musi zmylić Asię i postanawia zbliżyć się do Wiki. Mimo to Halina ma złe przeczucia, sądzi, że mężczyźnie chodzi jednak o coś więcej niż tylko przyjaźń z Asią. Jednocześnie Borys okłamuje Marylę, że - tak jak jej obiecał - zerwał kontakty z Asią i rozpoczął terapię.

Wiki martwi się zniknięciem Marcina. Borys okłamuje Asię, że zakochał się w Wiki!Zobacz więcej

Sylwia świetnie radzi sobie w kancelarii, z zaangażowaniem zajmuje się sprawą współwięźniarki. Michał doszukuje się podobieństw z Michalinka i postanawia zrobić testy DNA, aby upewnić się, że nie jest jej ojcem. Spotyka się z Sylwią.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Wiki odkrywa kolejne dziwne posunięcia Marcina. Tomek po rozmowie z kolegą tez ma złe przeczucia… Pani Jola ma poważne kłopoty finansowe, nachodzą ją windykatorzy, ponieważ inwestowała na giełdzie i wszystko straciła…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×