"Zakochani po uszy" odcinek 277. Sylwia odkrywa, że Elwira podmieniła jej list do Michała! Hanka i Michał planują kupić mieszkanie, ale dziewczyna już sama nie wie, czy chce być z Michałem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 277. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia odkrywa, że Elwira podmieniła jej list do Michała! Hanka i Michał planują kupić mieszkanie, ale dziewczyna już sama nie wie, czy chce być z Michałem! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 277. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 277. we wtorek, 26.01.2021 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 277. odcinku serialu "Zakochani po uszy" po spotkaniu z Michałem Sylwia odkrywa, że jej matka podmieniła listy i nie wysłała Michałowi tego, który ona napisała. Nie może wybaczyć tego Elwirze.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Michał przyznaje się Hance do rozmowy z Sylwią i decyzji o wykonaniu testów na ojcostwo. Para postanawia kupić wymarzone mieszkanie, mimo, że Hania ma coraz więcej wątpliwości.

Borys, aby zmylić Asię, postanawia zbliżyć się do Wiki! Michał chce zrobić test DNA, aby sprawdzić czy jest ojcem dziecka Sylwii!Zobacz więcej

Wiki dowiaduje się od Kuby, że Marcin świetnie bawi się w Miami i postanawia lecieć do męża. Sonia znów potrzebuje pomocy, Bartek początkowo odmawia, ale ostatecznie jedzie do niej do Warszawy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×