"Zakochani po uszy" odcinek 282. Hanka jest załamana faktem, że Michał okazał się ojcem dziecka Sylwii! Sytuację próbuje wykorzystać Daniel... [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 282. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Hanka jest załamana faktem, że Michał okazał się ojcem dziecka Sylwii! Sytuację próbuje wykorzystać Daniel... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 282. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 282. w środę, 3.02.2021 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 282. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Hanka martwi się o Michała, z którym od momentu odebrania przez niego wyników badań na ojcostwo nie ma żadnego kontaktu. Zdesperowana dzwoni do Sylwii, od której dowiaduje się, że Michał jest ojcem Michalinki i wieczór spędził w jej mieszkaniu.

Michał odebrał wyniki badania DNA! Już ma pewność, że jest ojcem dziecka Sylwii?Zobacz więcej

Hania postanawia wrócić do mieszkania Bartka. Jest zazdrosna o Sylwię. Sytuację postanawia wykorzystać Daniel i zbliżyć się Hani.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Asia postanawia ratować Piotra na wszelkie sposoby, nawet wbrew lekarzom. Wraz z Wiki jedzie do kliniki bioenergoterapeuty, gdzie zamierza zabrać męża. Po tej wizycie Asia uświadamia sobie, że to był zły pomysł.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×