"Zakochani po uszy" odcinek 284. Sylwia chce pogodzić się z Hanką! W klinice pojawia się nowa stomatolog, Karolina. Wpadnie w oko Kubie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 284. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia chce pogodzić się z Hanką! W klinice pojawia się nowa stomatolog, Karolina. Wpadnie w oko Kubie? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 284. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 284. w poniedziałek, 8.02.2021 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 284. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Michał (Jędrzej Hycnar) jest przejęty nową życiową rolą i stara się do niej najlepiej przygotować. Sylwia (Kamila Kamińska) chce pogodzić się z Hanką (Weronika Dzierżyńska), bo uważa, że powinny się tolerować, skoro ona jest matką dziecka ukochanego Hanki.

Michał postanawia zaproponować Sylwii podział czasu w opiece nad córką! Co z Hanią?Zobacz więcej

Tymczasem w klinice trwają rozmowy kwalifikacyjne, które mają wyłonić nowych lekarzy na miejsce chorego Piotra (Michał Meyer) oraz Pawła (Maciej Łagodziński), który wyjeżdża na stypendium. Jedna z kandydatek jest stomatolog dziecięca, Karolina Laskowska (Anna Karczmarczyk), która robi na Kubie (Krzysztof Piątkowski) wrażenie.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Danuta namawia Sonie (Pola Błasik), aby walczyła o Bartka (Mateusz Mosiewicz), który niespodziewanie zniknął, zostawiając jedynie lakoniczną wiadomość, że wyjechał z Kacprem. Tamara (Monika Kaleńska) martwi się o ukochanego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×