"Zakochani po uszy" odcinek 285. Trwają poszukiwania Bartka, który odciął się od wszystkich! Mężczyzna, nie mogąc wybrać między Tamarą a Sonią, położył się do trumny i czeka na śmierć? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 285. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Trwają poszukiwania Bartka, który odciął się od wszystkich! Mężczyzna, nie mogąc wybrać między Tamarą a Sonią, położył się do trumny i czeka na śmierć? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 285. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 285. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 285. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Elwira nie ukrywa przed Sylwią, że nie przepada za Michałem i ma pretensje do córki, ze pozwala mu zbliżyć się do Michalinki.

Tymczasem trwają poszukiwania Bartka. Nikt nie wie, gdzie jest mężczyzna! Czyżby, nie mogąc wybrać między Sonią a Tamarą, mężczyzna postanowił położyć się do trumny i umrzeć? No nie do końca... Po prostu wyjechał na obóz survivalowy.

Sylwia chce pogodzić się z Hanką! W klinice pojawia się nowa stomatolog, Karolina. Wpadnie w oko Kubie?Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

W kamienicy pojawiają się zmartwione Danuta i Sonia. Pomoc w poszukiwaniach oferuje Daniel, który za zgodą Danuty włamuje się do jego laptopa.

Jednocześnie Bartek uświadamia sobie, że kocha Tamarę, ale Sonia też nie jest mu obojętna. Paweł, który dotychczas wahał się co do wyjazdu do Oxfordu, pod wpływem Tamary podejmuje ostateczną decyzję i oznajmia ja w klinice.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×