"Zakochani po uszy" odcinek 286. Bartek oświadcza się Soni! Tamara jest załamana! Wyjedzie z Polski razem z Pawłem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 286. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Będzie się działo! Bartek oświadcza się Soni! Tamara jest załamana! Wyjedzie z Polski razem z Pawłem? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 286. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 286. w czwartek, 11.02.2021 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 286. odcinku serialu "Zakochani po uszy" po tym, jak podczas pobytu u Michała Michalinka dostała uczulenia i trafiła na SOR, Elwira obwinia o wszystko ojca wnuczki. Michał boi się, że Sylwia będzie chciała ograniczyć mu kontakty z córeczką. Przeprasza Sylwię.

Trwają poszukiwania Bartka, który odciął się od wszystkich! Mężczyzna, nie mogąc wybrać między Tamarą a Sonią, położył się do trumny i czeka na śmierć?Zobacz więcej

Tymczasem Bartek wraca do Krakowa. Paweł namawia Tamarę, aby walczyła o Bartka, którego nadal kocha. Nieoczekiwanie Bartek oświadcza się Soni… Tamara dowiaduje się o zaręczynach, to dla niej cios. Jest załamana.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Ekipa z kliniki przygotowuje w bistro imprezę pożegnalną dla Pawła. Tamara zdecyduje się wyjechać z Polski razem z Pawłem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×