"Zakochani po uszy" odcinek 292. Borys porywa Wiki! Będzie próbował ją zgwałcić? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 292. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Borys porywa Wiki! Będzie próbował ją zgwałcić? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 292. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 292. we wtorek, 23.02.2021 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 292. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Borys napada Wiki. Atakuje ją, kiedy po imprezie wraca do domu, jest zamaskowany. Przetrzymuje ją w opuszczonym magazynie, gdzie Wiki odzyskuje przytomność. Jest przerażona, nie wie, co się stało. Borys będzie próbował ją zgwałcić?

Karolina wpadła w oko Radkowi! Asia nie radzi sobie z WikiZobacz więcej

Asia i Kacper coraz bardziej martwią się o przyjaciółkę, z którą nie mają żadnego kontaktu. Asia prosi o Tomka o pomoc w poszukiwaniach Wiki… Tymczasem siostra Borysa, Maryla, odkrywa, że brat ja okłamał. Kiedy mężczyzna jej grozi, Maryla postanawia powiedzieć Asi prawdę i zdemaskować go. Asia wyrzuca Borysa z domu.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player

Jednocześnie Sylwia uświadamia sobie i Danielowi, że Michał i Hania są ze sobą szczęśliwi i nie powinni tego psuć… Pani Jola wraz z Paulą odkrywają, co Laura zamierza zrobić w gabinecie weterynaryjnym. Michał szuka kupca na magazyn, w który zainwestował oszczędności na mieszkanie…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×