"Zakochani po uszy" odcinek 295. Hania jest załamana rozstaniem z Michałem! Sonia chce, żeby Bartek się do niej wprowadził! [STRESZCZENIA ODCINKA]

Przed nami 295. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Hania jest załamana rozstaniem z Michałem! Sonia chce, żeby Bartek się do niej wprowadził! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 295. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 295. poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 295. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Hania jest zrozpaczona po tym, jak zerwała z Michałem. Sylwia podpuszcza Endrju, żeby kupił magazyn od Michała. Elwira jest przeciwna temu, żeby córka angażowała się w problemy Michała.

Borys wyznaje miłość Asi! Dziewczyna już ma wyraźnie dość adoratora! Zobacz więcej

Tymczasem Sonia zabiera Bartka do apartamentu, który kiedyś kupiła dla niej Danuta. Proponuje mu wspólne zamieszkanie tam. Bartkowi ten pomysł się nie podoba. Sonia jest rozczarowana zachowaniem Bartka, postanawia wrócić do Warszawy i dać im czas.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Wiki żyje w strachu przed porywaczem. Przekazuje policji zdjęcie, które zrobiła sobie tuż przed porwaniem, widać na nim postać. Jednocześnie Borys, który wciąż ma klucze do mieszkania Asi i Piotra, zakrada się tam…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • erandki.site (gość)

    Zmysłowa Karolina chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

    01.03.2021 04:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×