"Zakochani po uszy" odcinek 299. Michał uwierzył, że Hania przespała się z Danielem! Idzie wyjaśnić do niego sprawę po męsku, ale dostaje bombę na twarz [STRZESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 299. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Michał uwierzył, że Hania przespała się z Danielem! Idzie wyjaśnić do niego sprawę po męsku, ale dostaje bombę na twarz! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 299. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 299. w poniedziałek, 08.03.2021, o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 299. odcinku serialu "Zakochani po uszy" zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Karolina szuka mieszkania, poznaje Klarę. Wkrótce okazuje się, ze Radek wynajmuje apartament w tym samym budynku i zostają z Karoliną sąsiadami. Klara tymczasem robi Asi okrutny żart.

Policja zatrzymuje Borysa! Michał przeprasza Hanię za zdradę! Ona w ramach zemsty chce przespać się z innym! Zobacz więcej

Michał uwierzył w Hani zdradę i postanawia załatwić to po męsku. Daje Danielowi w twarz, dochodzi miedzy nimi do bójki i to finalnie Michał dostaje bombę na twarz, która go powala!

OGLĄDAJ! "Zakochani po uszy" powtórki i premierowe odcinki tylko w Player!

Jednocześnie Michał wyznaje Wojtkowi, że czuje, że są z Sylwią dla siebie stworzeni. Sam nie wie, co robić. Antek przedstawia bratu swoja dziewczynę, Jankę. Chce spędzić z nią święta. Janka zaprasza też Michała, ale on odmawia, jest zbyt załamany.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×