"Zakochani po uszy" odcinek 3. Asia dziewczyną do towarzystwa?! Pani Jola wyrzuci ją z kamienicy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asia otworzyła swój gabinet weterynaryjny w tej samej kamienicy, w której mieści się klinika stomatologiczna Piotra. Sylwia nie może tego znieść. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku nowego serialu TVN7, "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 3. w środę, 23.01.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Asia (Katarzyna Grabowska) przez przypadek trafiła do przystojnego stomatologa Piotra (Michał Meyer). Okazuje się, że młodzi już kiedyś się poznali, ale Piotr nic nie pamięta! Jego dziewczyna Sylwia (Kamila Kamińska) zrobi wszystko, aby tak zostało.

Sylwia nie dopuszcza do kolejnego spotkania Asi i Piotra! Co wymyśliła?Zobacz więcej

W 3. odcinku "Zakochani po uszy" Asia rozmawia z Piotrem o tym, jak ją potraktowano w klinice. Brat Asi, Wojtek (Karol Jankiewicz), prosi ją, aby pozowała mu do zdjęć reklamujących erotyczne stroje z hurtowni cioci Teresy. Jakby mało było zmartwień związanych z Piotrem, stomatolog zastaje Asię i Wojtka w dwuznacznej sytuacji.

Sylwia dowiaduje się, że Asia będzie pracować w tej samej kamienicy, gdzie mieści się klinika dentystyczna. Kiedy Piotr mówi jej o tym, co zobaczył u Asi, Sylwia ze złości rozpuszcza plotki na temat weterynarzy i nasyła na Asię właścicielkę kamienicy - panią Jolę (Aldona Jankowska). Czy Asia będzie musiała opuścić kamienicę?

Telenowele TVN. Serial "Zakochani po uszy" lepszy od "BrzydUli" i "Singielki"? Zobacz więcej

"Zakochani po uszy" to nowy serial, którego scenariusz napisali Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski. Reżyserką jest Regina Zawadzka, a za produkcję odpowiada Krystyna Lasoń. Pierwsze 20 odcinków można oglądać zarówno na antenie TVN, jak i TVN7. Później emisja pozostanie tylko w TVN7.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×