"Zakochani po uszy" odcinek 300. Michał postanawia spędzić święta z Sylwią i córką! Piotr wybudza się ze śpiączki! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 300. odcinek serialu "Zakochani po uszy"! Będzie się działo! Michał postanawia spędzić święta z Sylwią i córką! Piotr wybudza się ze śpiączki! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 300. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 300. we wtorek, 09.03.2021, o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 300. odcinku serialu "Zakochani po uszy" nadchodzą święta. Dla Wiki to pierwsza wigilia bez Marcina. Michał też czuje się smutny i samotny. Postanawia w ten wieczór odwiedzić Sylwię i Michalinkę, żeby dać córce prezent.

Michał uwierzył, że Hania przespała się z Danielem! Idzie wyjaśnić do niego sprawę po męsku, ale dostaje bombę na twarzZobacz więcej

Hania liczyła na spotkanie z młodszym rodzeństwem, ale dowiaduje się, że dzieciaki chcą spędzić święta z matką. Radek i Karolina zacinają się razem w windzie. W tej sytuacji są na siebie skazani. Daniel spotyka w kamienicy panią Jolę i Hanię, które samotnie spędzają wigilię, ma plan na ten wieczór dla ich trójki.

OGLĄDAJ! "Zakochani po uszy" powtórki i premierowe odcinki tylko w Player!

Jednocześnie Asia z dzieciakami i Jankiem oraz teściową są u Piotra w szpitalu. Piotr wybudza się ze śpiączki, Asia jest najszczęśliwsza i bardzo wzruszona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×