"Zakochani po uszy" odcinek 301. Piotr nie pamięta kim jest Asia! Myśli, że jego żoną jest Sylwia! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 301. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Oj, będzie się działo! Piotr nie pamięta kim jest Asia! Myśli, że jego żoną jest Sylwia! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 301. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 301. w środę, 10.03.2021, o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 301. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Piotr wybudził się ze śpiączki, ale nie rozpoznaje Asi. Uważa, że jego żoną jest Sylwia, a Asia boi się, że Piotr nie będzie jej kochał. Mimo to jest szczęśliwa, podobnie jak wszyscy bliscy i przyjaciele jest pewna, że zdarzył się wigilijny cud. Lekarz uspokaja Asię, zanik pamięci powinien samoistnie ustąpić.

Michał postanawia spędzić święta z Sylwią i córką! Piotr wybudza się ze śpiączki!Zobacz więcej

Tymczasem Karolina i Radek są uwięzieni razem w windzie, co sprzyja bliższemu poznaniu… Hania spędza ten wieczór z Danielem, ale tęskni do Michała. Daniel obiecuje Hani, że pomoże jej odzyskać rodzeństwo, w końcu jest prawnikiem.

OGLĄDAJ! "Zakochani po uszy" powtórki i premierowe odcinki tylko w Player!

W Hani odżywa nadzieja. Michał ma pierwsze rodzinne święta z Michalinką i Sylwią. Sylwia prosi Michała, aby pomyślał, czy nie mogliby być razem…Laura i Endrju przychodzą do pani Joli z pokojowymi zamiarami, pani Joli trudno w to uwierzyć, jest wzruszona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×