"Zakochani po uszy" odcinek 318. Bartek boi się być z Sonią sam na sam! Wojtek chce iść z Tosią na randkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 318. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Bartek boi się być z Sonią sam na sam! Wojtek chce iść z Tosią na randkę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 318. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 318. w poniedziałek, 12.04.2021, o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 318. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Bartek boi się być z Sonią sam na sam, unika takich sytuacji. Kiedy Sonia ma przyjechać do Krakowa, wymyśla atrakcje, aby uniknąć sytuacji tylko we dwoje. Nie może przestać myśleć o Tamarze i nie wie, co robić.

Karolina jest coraz bardziej zainteresowana Radkiem! Wojtek jest oczarowany Tosią!Zobacz więcej

Tymczasem Michał nie może skontaktować się z Sylwią, więc pojawia się w kancelarii. Sylwia mówi mu, że wie o kłamstwie… Wkrótce okazuje się, że współwięźniarka Sylwia, która dzięki niej odzyskała wolność, ma poważne kłopoty z ojcem swojego dziecka, biznesmenem Drzewieckim. Dariusz zabrania Sylwii zajmowania się tą sprawą, jednak Sylwia nie zamierza tego zostawić. Tym bardziej, że Drzewiecki zgwałcił Alę i nie tylko ją. Sylwia chce zebrać przeciwko mężczyźnie dowody.

OGLĄDAJ! "Zakochani po uszy" powtórki i premierowe odcinki tylko w Player!

Halina nie jest zadowolona z nowej pracy Wojtka i każe wybierać synowi - albo klub albo bistro. Wojtek wybiera klub. Jest zauroczony Tosią, która także jest nim zainteresowana i zamierza umówić się z Wojtkiem na randkę. Intryga Tymona wszystko zmienia...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×