"Zakochani po uszy" odcinek 38. Sylwia za wszelką cenę chce odzyskać nagrania z monitoringu! Zaciągnie recepcjonistę do łóżka, aby oddał jej filmy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 38. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia chciała być sprytna, ale nie wyszło... Teraz za wszelką cenę chce odzyskać nagrania z monitoringu! Zaciągnie recepcjonistę do łóżka, aby oddał jej filmy? Sprawdźcie, co wydarzy się w 38. odcinku serialu "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 38. we wtorek, 19.03.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 38. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Sylwia (Kamila Kamińska) próbuje przekupić recepcjonistę hotelu, by oddał jej nagranie z nocy, gdy odbywała się impreza kliniki stomatologicznej. Okazuje się, że zależy mu na czymś innym niż pieniądze. Sylwia będzie musiała pójść z mężczyzną do łóżka, aby odzyskać filmy?

Piotr dowiaduje się, że Asia spała z Kubą! Wróci do Sylwii?Zobacz więcej

Asia (Katarzyna Grabowska) odkrywa, że dziewczyna Wojtka spotyka się również z Adrianem. Wiki (Zuzanna Lit) nie wierzy w to, że Asia zdradziła Piotra z Kubą. Postanawia się dowiedzieć, co się w rzeczywistości wydarzyło. Paweł mówi wspólnikom, że chce wykupić ich udziały i zostać jedynym właścicielem kliniki.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×