"Zakochani po uszy" odcinek 39. Sylwia próbuje zbliżyć się do Piotra! Pożyczy mu pieniądze na wykup udziałów w klinice? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 39. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia próbuje zbliżyć się do Piotra! Pożyczy mu pieniądze na wykup udziałów w klinice? Kupi jego uczucie? Sprawdźcie, co wydarzy się w 39. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 39. w środę, 20.03.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 39. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Sylwia (Kamila Kamińska) boi się, że gdy Paweł (Maciej Łagodziński) zostanie właścicielem kliniki, ona straci pracę. Gdy dowiaduje się, że Piotr (Michał Meyer) nie zamierza wycofywać się ze spółki, tylko przejąć klinikę, próbuje się do niego zbliżyć.

Sylwia za wszelką cenę chce odzyskać nagrania z monitoringu! Zaciągnie recepcjonistę do łóżka, aby oddał jej filmy?Zobacz więcej

Sylwia prosi ojczyma (Andrzej Grabowski), który jest adwokatem, by pomógł Piotrowi wykupić udziały Pawła i Kuby (Krzysztof Piątkowski). Ela dowiaduje się o problemach syna. Próbuje przekonać chłopaków, by się pogodzili.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×