"Zakochani po uszy" odcinek 41. Krystian atakuje Sylwię! Piotr staje w jej obronie! Byli kochankowie wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 41. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Będzie się działo! Krystian atakuje Sylwię! Piotr staje w jej obronie! Byli kochankowie wrócą do siebie? Sprawdźcie, co wydarzy się w 41. odcinku serialu "Zakochani po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 41. w poniedziałek, 25.03.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 41. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Asia (Katarzyna Grabowska) chce powiedzieć Wojtkowi (Karol Jankiewicz), że Klaudia (Katarzyna Sawczuk) zdradza go z Adrianem (Filip Gurłacz). Obawia się jednak, że ta wiadomość skłóci braci.

Sylwia jednak pójdzie do łóżka z Krystianem? Piotr wybaczy Asi zdradę?Zobacz więcej

Piotr (Michał Meyer) i Paweł (Maciej Łagodziński) dogadują się w sprawie kliniki - zamierzają wykupić udziały Kuby (Krzysztof Piątkowski) i podziękować mu za współpracę.

Asystentka z kliniki przyłapuje Sylwię (Kamila Kamińska) na kłótni z Krystianem (Krystian Pesta). Rozpowiada wszystkim, że dziewczyna ma prześladowcę. Sylwia postanawia to wykorzystać, by wrócić do Piotra; doprowadza do kłótni z Krystianem, podczas której interweniuje Piotr, stając w obronie swojej byłej dziewczyny! Czyżby byli kochankowie wrócili do siebie?

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×