"Zakochani po uszy" odcinek 42. Sylwia odkrywa tajemnicę Krystiana! Mężczyzna wciąż chce zaciągnąć ją do łóżka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 42. odcinek serialu "Zakochani po uszy", a akcja coraz bardziej się rozkręca! Tym razem Sylwia... odkrywa tajemnicę Krystiana! Te za to chyba wciąż chce ją zaciągnąć do łóżka... Będzie się działo! Sprawdźcie, co wydarzy się w 42. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 42. we wtorek, 26.03.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 42. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Sylwia (Kamila Kamińska) robi zdjęcie Kubie (Krzysztof Piątkowski) i Asi (Katarzyna Grabowska), gdy ci rozmawiają. Wmawia wszystkim, że para oficjalnie się ze sobą spotyka.

Krystian atakuje Sylwię! Piotr staje w jej obronie! Byli kochankowie wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Pani Jola (Aldona Jankowska) dowiaduje się o tym, że Piotr (Michał Meyer) i Paweł (Maciej Łagodziński) planują otworzyć gabinet protetyczny. Postanawia wyrzucić Asię i Marcina (Bartłomiej Kotschedoff) z jej lokalu, by udostępnić go dentystom.

Ewę (Ewa Kaim) odwiedza były przyjaciel jej męża, Wiktor (Marcin Sianko). Sylwia włamuje się do mieszkania Krystiana (Krystian Pesta), by wykraść nagrania z hotelu. Na miejscu odkrywa jego tajemnicę. Mężczyzna ma... żonę! Czy kobieta (Paula Gogol) dowie się o wyczynach swojego małżonka?

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×