"Zakochani po uszy" odcinek 44. Policjant Tomek znowu próbuje zbliżyć się do Asi! Pójdą razem na randkę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 44. odcinek serialu "Zakochani po uszy", w którym zaczyna robić się coraz ciekawiej. Policjant Tomek znowu próbuje zbliżyć się do Asi! Pójdą razem na randkę? Sprawdźcie, co wydarzy się w 44. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 44. w czwartek, 28.03.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 44. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Paweł (Maciej Łagodziński) chce naprawić relację ze swoim chłopakiem. Razem z Tamarą (Masza Wągrocka) zapraszają Eryka (Jakub Mróz), by przyszedł z przyjaciółmi na kolację. W tym samym czasie odwiedza ich również ojciec Pawła, Zbyszek (Wojciech Skibiński).

Piotr całuje się z dawną przyjaciółką! Pójdą do łóżka?Zobacz więcej

Wojtek (Karol Jankiewicz) i Adrian (Filip Gurłacz) jadą za miasto załatwić nielegalne interesy ciotki Teresy (Beata Schimscheiner). Wojtek przypadkowo dowiaduje się o romansie brata z Klaudią (Katarzyna Sawczuk). Na domiar złego na miejscu zjawia się policja. Wojtek zostaje aresztowany.

Na policję, aby wyjaśnić sprawę Wojtka, zgłasza się Asia (Katarzyna Grabowska). Tam ponownie spotyka policjanta Tomka, któremu Asia ciągle ogromnie się podoba. Mężczyzna próbuje zbliżyć się do dziewczyny... Asia i Tomek pójdą razem na randkę?

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×