"Zakochani po uszy" odcinek 49. Paula dowiedziała się, że Kuba sypia z Mileną! Dziewczyna jest załamana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 49. odcinek serialu "Zakochani po uszy", gdzie będziemy świadkami wielkiego dramatu Pauli! Dziewczyna dowiedziała się, że Kuba sypia z Mileną! Jest załamana! Sprawdźcie, co wydarzy się w 49. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 49. w poniedziałek, 8.04.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 49. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Sylwia (Kamila Kamińska) grozi Pawłowi (Maciej Łagodziński), że jeśli nie pomoże jej zejść się z Piotrem (Michał Meyer), wyjawi wszystkim jego tajemnicę. Paweł prosi o pomoc Tamarę (Masza Wągrocka).

Sylwia odkrywa, że Paweł jest gejem! Będzie go szantażować?Zobacz więcej

Tymczasem sytuacja Wojtka (Karol Jankiewicz) i Natalii (Marianna Linde) sprawia, że dwójka ta coraz bardziej się do siebie zbliża. Asia (Katarzyna Grabowska) zaś postanawia dać szansę Tomkowi (Dariusz Wieteska) i zaprasza go, by przyszedł na kiermasz.

Paula (Justyna Ducka) po rozmowie z Kubą (Krzysztof Piątkowski) liczy na to, że dentysta zaprosi ją wreszcie na randkę. Kuba jednak postanawia spotkać się z Mileną (Paulina Gałązka)... Paula jest załamana.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×