"Zakochani po uszy" odcinek 6. Piotr zabiera Asię i Marcina na skoki spadochronowe. Przypomni sobie, że się zakochał? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asia wie już, skąd zna Piotra. On jednak wciąż niczego nie pamięta, a Sylwia stara się jak może, aby tak zostało. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku nowego serialu TVN7, "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 6. w poniedziałek, 28.01.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Piotr (Michał Meyer) nie pamięta, że kiedyś już poznał Asię (Katarzyna Grabowska) i to dla niech chciał zostawić Sylwię (Kamila Kamińska). Teraz jest jednak przekonany, że urocza pani weterynarz jest w związku ze swoim wspólnikiem, Marcinem (Bartek Kotschedoff).

Asia pomaga Szelce. Piotr myśli, że Asia i Bartek są parą! Zobacz więcej

W 6. odcinku "Zakochani po uszy" podczas kolacji u Piotra wszyscy wspominają wakacje spędzone nad jeziorem, kiedy Asia poznała Sylwię i Piotra. Niestety okazuje się, że Piotr uległ wtedy wypadkowi i niewiele pamięta z tego okresu, Sylwia natomiast robi wszystko, by upokorzyć Asię.

Halina (Marta Bizoń) dowiaduje się o udawanym związku swojej córki z Marcinem i prosi ją by to zakończyła. Piotr w ramach przeprosin zaprasza Asię i Marcina do aeroklubu na skoki spadochronowe. Mimo swoich rozterek Asia nie potrafi odmówić dentyście. Ta wycieczka sprawia, że ich dawne uczucia odżywają.

Telenowele TVN. Serial "Zakochani po uszy" lepszy od "BrzydUli" i "Singielki"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×