"Zakochani po uszy" odcinek 8. Iza mówi Piotrowi, że Asia go kocha! Sylwia ma nowy plan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Piotr zabrał Asię i Marcina do aeroklubu na skoki spadochronowe, a potem dowiedział się, że Asia okłamała go. Jakie teraz będą między nimi relacje? Sprawdź, co wydarzy się w 8. odcinku nowego serialu TVN7, "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 8. w środę, 30.01.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Asia (Katarzyna Grabowska) miała wyrzuty sumienia, że okłamuje Piotra (Michał Meyer) mówiąc, że jest dziewczyną Marcina (Bartek Kotschedoff). Postanowiła zdobyć się na odwagę i wyznać Piotrowi, co tak naprawdę łączy ją ze wspólnikiem. Niestety Sylwia (Kamila Kamińska) ją ubiegła.

Sylwia dowiaduje się, że Asia nie jest z Marcinem! Co zrobi?Zobacz więcej

W 8. odcinku "Zakochani po uszy" Piotr przeżywa to, że Asia go okłamała, zwierza się ze swoich uczuć Kubie (Krzysztof Piątkowski). Iza (Mia Goti) i Natalia (Marianna Linde) przez przypadek słyszą ich rozmowę i w przypływie złości Iza zdradza Piotrkowi, że Asia jest w nim zakochana.

Kiedy Sylwia dowiaduje się o uczuciach Asi, postanawia zatrzymać swojego chłopaka pewną intrygą. Zaprasza wszystkich na kolację, na której ogłasza, że razem z Piotrem będą się starać o dziecko. Pech chce, że mały Michaś podsłuchuje, jak Sylwia zdradza Pauli (Jutyna Ducka), jaki tak naprawdę ma plan.

Instagram całym światem Sylwii? Jak w mediach społecznościowych radzą sobie aktorzy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×